in

Нафтовий гігант Total встановить 20 000 зарядних станцій для електромобілів: що це означає

Компанія Total підписала наймасштабніший в Європі концесійний договір, який передбачає установку 20 000 електричних зарядок на території Нідерландів.

Відповідно до цієї угоди Total встановить і буде експлуатувати до 20 000 нових громадських пунктів зарядки електромобілів в трьох провінціях – Північна Голландія, Флеволанд і Утрехт.

Цей контракт спрямований на задоволення швидко зростаючого попиту на громадські пункти зарядки електромобілів в Нідерландах. Ця мережа покриває населення в 3,2 мільйона жителів і становить близько 15% від нинішнього попиту.

На сьогоднішній день Total уже є основним оператором зарядки електромобілів в регіоні MRA-Electric, де діють понад 4 500 громадських пунктів зарядки.

В рамках концесійного договору електроенергія, що поставляється Total Netherlands в мережу, буде на 100% отримана з відновлюваних джерел – сонця та вітру.

Також Total буде розробляти і впроваджувати технології інтелектуальної зарядки. Це забезпечить як стабільне управління мережею в періоди високого споживання електроенергії, так і ефективну і стійку зарядку електромобілів.

“Ми раді, що компанія “Метрополітен Регіон Амстердам Електрик” уклала найбільший публічний договір на зарядку електромобілів в Європі. Для Total забезпечення водіїв електромобілів такою надійною зарядною інфраструктурою і послугами, які працюють на чистій і поновлюваній електриці, є значним і безпрецедентним кроком до стійкої мобільності. Це відповідає нашим амбіціям щодо забезпечення Європи 150 000 зарядними станціями до 2025 року і як результат становлення одним із найбільших гравців в сфері електричної мобільності”, – зазначив президент з маркетингу та послуг і член виконавчого комітету Total Алексіс Вовк.

Як раніше повідомляв Autogeek, міська влада Одеси почала боротьбу із зарядними станціями для електромобілів. Згідно з вимогою Управління розвитку споживчого ринку та захисту прав споживачів, електрозаправки потрібно було демонтувати до 18 січня. При цьому чиновники заявили, що зацікавлені у розвитку екологічно чистого транспорту та мережі електрозаправок, однак все має бути зроблено в рамках діючого закону. 

По матеріалах: electriccarsreport.com.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Amazon в Індії оновить свій автопарк 10 000 електричними рикшами

400 км без підзарядки: характеристики електромобіля Lucid Air стали відомі до офіційної презентації