in

Влада Одеси “наїхала” на електромобільні зарядні станції: видають приписи на демонтаж

Влада Одеси "наїхала" на електромобільні зарядні станції: видають приписи на демонтаж

Міська влада Одеси почала боротьбу із зарядними станціями для електромобілів.

Згідно з вимогою Управління розвитку споживчого ринку та захисту прав споживачів, електрозаправки потрібно демонтувати до 18 січня.

За даними співзасновника компанії EcoFactor Володимира Ревери, ідентичні приписи на демонтаж напередодні з’явились на багатьох станціях в Київському районі Одеси.

“Вчора на багатьох зарядних станціях в київському районі міста з’явилися приписи на демонтаж, причому це торкнулося всіх операторів. Приписи отримали навіть відключені станції і особисті біля під’їздів житлових будинків. Дихати чистим повітрям шкідливо мешканцям міста, таким чином вони піклуються про наше здоров’я. Встановити зарядну станцію це колосальна праця, не рахуючи вартості самої станції”, – зазначив він в пості в Facebook-спільноті Odessa Electrocars.

В самому ж документі йде мова про те, що електрозядки встановлені з порушенням Правил розміщення елементів вуличної торгівлі для провадження підприємницької діяльності в місті Одеса. Чиновники вимагають до 18 січня демонтувати станції самостійно.

Влада Одеси "наїхала" на електромобільні зарядні станції: видають приписи на демонтаж

Якщо ж це не буде зроблено, то цим займуться співробітники Управління розвитку споживчого ринку та захисту прав споживачів Одеської міської ради. При цьому власникам станцій доведеться ще й заплатити за їх демонтаж, перевезення та зберігання.

На таку ситуацію уже відреагував екс-губернатор Одеської області Михайло Саакашвілі.

“Я обожнюю їздити по Одесі на своєму Nissan Leaf і тільки повним виродкам може прийти в голову демонтувати зарядки для електромобілів!”, – написав він в Facebook.

Як раніше повідомляв Autogeek, з ростом кількості електромобілів Tesla компанія запланувала відкриття в Україні декількох станцій швидкої зарядки Supercharger. За даними глави Tesla Club Ukraine Назара Шимоне-Давида, на сьогоднішній день уже обговорено запуск трьох таких станцій.

По матеріалах: facebook.com/groups/OdessaElectrocars.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Влада Одеси "наїхала" на електромобільні зарядні станції: видають приписи на демонтаж
Відео дня: електричний спорткар Drako GTE поганявся із Tesla Model S, не залишивши їй шансів

Відео дня: електричний спорткар Drako GTE поганявся із Tesla Model S, не залишивши їй шансів

"Затори? Ні, не чули!": Uber та Hyundai презентували електричний літак-таксі eVTOL

“Затори? Ні, не чули!”: Uber та Hyundai презентували електричний літак-таксі eVTOL