in

“Все не так погано”: у GM визнали нестачу акумуляторів для електромобілів

У першій половині 2023 року General Motors так і не зміг вивести виробництво електромобілів на бажаний рівень. Концерн все ще бореться із серйозними проблемами у ланцюжках поставок. За даними GM, на даний момент відвантажено всього 49 електромобілів Hummer та менше 3000 автомобілів Cadillac Lyriq. У той же час концерн зупиняє виробництво фургона Brightdrop EV на своєму заводі в Канаді через брак акумуляторів.

Незважаючи на це керівництво General Motors розраховує, що друге півріччя буде продуктивнішим. Минулого місяця голова концерну Мері Барра визнала, що виробництво електромобілів – це нове завдання для GM. Але компанія поки не може забезпечити їх батареями власного виробництва. Закрити цю прогалину наразі розраховують за допомогою сторонніх виробників.

Зі слів президента GM у Північній Америці Рорі Харві, по мірі нарощування виробництва концерн регулярно інформує клієнтів про час очікування. Також він зазначив, що все не так погано, як здається. Зокрема, виробництво електромобіля Cadillac Lyriq почалося на дев’ять місяців раніше, ніж планувалося.

Як раніше повідомляв Autogeek, в Європі стартують продажі електромобілів від General Motors.

За матеріалами: Carscoops

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

BMW розробляє імітатор механічної КПП для електромобілів майбутнього

Наступник Bugatti Chiron стане гібридним гіперкаром