in

Наступник Bugatti Chiron стане гібридним гіперкаром

Епоха Bugatti Chiron та його двигуна W16 скоро закінчиться. Відомо, що новий флагманський гіперкар вже знаходиться у розробці. Новинка дебютує у 2024 році, і тепер це підтверджено компанією письмово. Модель наступного покоління ознаменує кінець епохи дизайну з відходом на пенсію Ахіма Аншайдта, директора з дизайну Bugatti з 2004 року.

За словами Bugatti, новий престижний гіперкар розроблявся останні кілька років і буде представлений у 2024 році. Наступний Bugatti матиме гібридну силову установку. Не виключено, що електромотори буде постачати компанія Rimac.

З відходом Аншайдта на пенсію Френк Хейл переходить з посади заступника до керівника команди дизайнерів Bugatti. Прийшовши в компанію у 2008 році, він працював над Veyron Super Sport, Chiron та Divo, а також приділяв час розробці пропозиції компанії Vision Gran Turismo.

“Veyron, Chiron і наступник Chiron мають одну спільну рису. Наша компанія створює не гоночні автомобілі для доріг, а ідеальні авто для відпочинку. Майбутня вершина розвитку Grand Tourismо являтиме собою інтригуючу суміш драйву моделі Type 35, розкоші Type 41 Royale і незрівнянної елегантності Type 57 SC Atlantic”, – сказав Аншайдт.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, електромобіль Porsche Taycan обійшов за продажами Porsche 911, Panamera та Porsche 718.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

“Все не так погано”: у GM визнали нестачу акумуляторів для електромобілів

Nissan першим серед японських автовиробників переходить на зарядну систему NACS від Tesla