in

Найшвидший чотиримісний: Koenigsegg представив оновлений гібрид Gemera

Компанія Koenigsegg суттєво оновила чотиримісний гібридний гіперкар Gemera. Автомобіль отримав новий силовий агрегат та видозмінену трансмісію, що дозволило йому стати найшвидшим чотиримісним автомобілем у світі.

Зазначається, що Koenigsegg втратив фірмову трансмісію Direct Drive, і отримав коробку передач LSTT, яка дуже схожа на ту, що встановлена на Koenigsegg Jesko. КПП має дев’ять передач, для перемикання яких встановлено шість мокрих зчеплень плюс окремий фрикціон для заднього ходу.

Також замість трьох тягових електромоторів модернізована Gemera отримала лише один – нового покоління, під назвою Dark Matter. Це власна розробка компанії Koenigsegg. Електродвигун масою всього 39 кг розташований на передній осі і видає 800 к.с.

За кабіною розташувався трициліндровий бензиновий двигун TFG (Tiny Friendly Giant), який і обертає задні колеса через LSTT трансмісію. У мотора немає розподільчих валів, кожен із клапанів наводиться електропневматичним актуатором. 2,0-літровий мотор з двома турбокомпресорами видає 600 л.с. і 600 Нм, а разом із переднім електромотором сумарна віддача гібридної системи досягає 1400 к.с. та 1850 Нм.

Окрім цього, Gemera також можна вибрати з V8 об’ємом 5,0 літри. “Вісімка” видає 1500 к.с. та 1500 Нм. У поєднанні з переднім електромотором максимальна потужність досягає 2300 к. с., Розробники називають новинку найшвидшим та найпотужнішим чотиримісним авто у світі. На жаль, динамічні характеристики Koenigsegg не розкриває.

Окрім того, несуттєво змінились аеродинамічні елементи авто, також замість бічних камер заднього огляду встановлено класичні дзеркала. Цікаво, що для випуску моделі Gemera компанія Koenigsegg будує окремий виробничий комплекс під назвою Gripen Atelier. Новий майданчик буде завершено до кінця року. Початок виробництва авто заплановано на кінець 2024 року. Орієнтовно, ціна на авто буде варіюватись у діапазоні 1,7-2,1 млн євро.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, гіперкар Koenigsegg Agera RS допрацювали на замовлення клієнта.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Для вітальні та кабінету: Porsche розробила лінійку фарб для інтер’єру у фірмових тонах

Данина Формулі-1: анонсовано новий особливий електричний гіперкар Pininfarina Battista