in

Porsche, Bugatti та Rimac створили спільне підприємство Bugatti-Rimac зі штаб-картирою у Хорватії

Головою нової компанії став засновник та генеральний директор Rimac Automobili Мате Рімац.

Rimac Group в Bugatti Rimac належить 55%, Porsche AG – 45%. Як йдеться у офіційній заяві засновників, у рамках спільного підприємства Bugatti та Rimac Automobili продовжать працювати як незалежні бренди та виробники та збережуть свої виробничі майданчики у Загребі (Хорватія) та Molsheim (Франція), а також канали збуту.

Окрім Мате Рімац до керівництва Bugatti Rimac увійшли Крістоф Піочон, колишній керівник виробництва і співкеруючий директор Bugatti Automobiles, Лариса Флейшер, яка до останнього моменту виконувала обов’язки директора Porsche з цифровізації та розробки нових бізнес-моделей, та Еміліо Шерво, який раніше обіймав посаду головного інженера McLaren. У новому СП Крістофу Піочону дісталася посада головного операційного директора, Ларисі Флейше – фінансового директора, а Еміліо Шерво – головного технічного директора.

Створення СП стало завершальною ланкою «стратегічного інвестиційного ланцюжка», який Porsche почала формувати у 2018 році. Саме тоді німецька компанія придбала пакет акцій Rimac Automobili.

Штаб-квартира Bugatti Rimac, будівництво якої коштуватиме 200 мільйонів євро, розташуватиметься у Світлій Неділі, неподалік Загреба (Хорватія). Під забудову виділено ділянку площею 200 000 квадратних метрів. Тут також буде спільний науково-дослідний центр Bugatti-Rimac. Переїзд до нового кампусу заплановано на 2023 рік. У ньому працюватимуть близько 2,5 тисяч людей.

Моделі Bugatti, як і раніше, будуть вироблятися на заводі у Мольсхеймі. Зараз штат Bugatti Rimac налічує 435 співробітників, 300 з яких перебувають у Загребі, решта – у Мольсхаймі. Зі слів засновників СП, таке позиціонування дозволить зберегти та розвинути сильні сторони брендів Bugatti та Rimac.

Як раніше повідомляв Autogeek, електромобіль Porsche Taycan обійшов за продажами Porsche 911, Panamera та Porsche 718.

За матеріалами: Porsche

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

“Гарматне ядро”: електромобіль Tesla Model S забрав титул рекордсмена у Porsche Taycan (відео)

Електромобіль Renault Megane E-Tech отримає нову мультимедіа систему на Android Automotive від LG