in

В черзі 10 000 чоловік: електричний кросовер Porsche Macan користується шаленим попитом

Цього року Porsche випускає чотири нові автомобілі – найбільше за всю історію. Серед новинок і електричний Macan EV, який назбирав вже понад 10 000 передзамовлень.

“Наші високі результати пояснюються високим попитом на нашу продукцію та суворою дисципліною витрат”, – сказав фінансовий директор Porsche Лутц Мешке після звіту про прибутки компанії за 2023 рік.

Дохід Porsche у 2023 році склав 44,2 мільярда доларів, що на 7,7% більше, ніж у минулому році. Незважаючи на зростання інфляції та інвестиції, Porsche зберіг операційну рентабельність продажів на рівні 18%. Компанія за рік продала 320 221 автомобіль.

У Porsche заявили, що вже мають понад 10 000 замовлень на Macan EV ще навіть до появи живих екземплярів машин потенційним клієнтам. У компанії очікують, що до 2030 року 80% проданих машин будуть повністю електричними.

Porsche також планує розширити свою лінійку електромобілів електричним розкішним кросовером, що буде розташований над Cayenne. Новий електромобіль базуватиметься на платформі SSP.

Цікаво, що у Porsche цього року очікують нижчих прибутків через випуск кількох нових моделей. При цьому топ-менеджмент компанії прагне отримати операційну рентабельність продажів на рівні 15-17%. Очікується, що дохід буде трохи вищим у 2024 році, приблизно на рівні 40–42 мільярдів євро.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Porsche Panamera отримала дві нові гібридні версії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Suzuki розробляє електричний мінівен: що відомо про новинку

Як отримати посилку, не виходячи з авто: “Нова пошта” тестує нові зручні відділення