in ,

Уряд Великої Британії зобов’язав встановлювати зарядки для електромобілів в усіх нових будинках

Нові автомобілі з двигунами внутрішнього згоряння зникнуть внутрішнього ринку Великої Британії у 2030 році, гібридні – у 2035 році.

Таким чином, до 2035 року дилери пропонуватимуть англійцям тільки повністю електричні моделі, роботу яких зможе забезпечити лише досить розвинена зарядна мережа.

Щоб створити таку мережу, уряд законодавчо зобов’язав забудовників обладнати нові житлові будинки зарядками для електромобілів. Також ця норма буде застосовуватися до об’єктів капітального ремонту, нових супермаркетів та офісних парків. Уряд країни вважає, що вступ в силу нового закону призведе до створення 145 000 нових пунктів зарядки щорічно.

За даними ЗМІ, наразі британська зарядна мережа налічує 25 000 громадських станцій, але вони розподілені по території країни нерівномірно. Більшість з них розміщено у Лондоні та на південному сході країни.

У 2020 році кількість проданих у країні електромобілів вперше перевищила 100 000 одиниць. Очікується, що до 2022 року британський парк «батарейних» машин досягне 260 тисяч одиниць.

Як раніше повідомляв Autogeek, 66% потенційних власників електромобілів вважають, що вони їздять на бензині.

За матеріалами: InsideEVs

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Китайський виробник мотоциклів Songsan готує електричне купе з дверима, як у Lamborghini

Хакерські атаки подолано: Panasonic створила систему захисту «розумних» автомобілів