in

Страхуємо авто: які види страховок діють в Україні

Страхування автомобіля – це один із способів убезпечити себе і свій транспорт в разі аварії, викрадення та інших неприємних ситуацій.

Страхування автомобіля – це один із способів убезпечити себе і свій транспорт в разі аварії, викрадення та інших неприємних ситуацій. Дана послуга є обов’язковою для всіх водіїв і являє собою щорічну оплату певної суми за обслуговування. У свою чергу, компанія, що надає автостраховку, компенсує збитки в разі події, тим самим забезпечуючи грошові гарантії власнику.

Види страховок

В Україні найбільшою компанією, яка надає подібні послуги, є «УкрАвто», що працює на ринку країни з моменту її незалежності. Оформити поліси можна наступних видів:

  • ОСАГО;
  • КАСКО.

Цікаво, що оформити експрес страховку на авто можна навіть в режимі онлайн, в найкоротші терміни. Компанія “УкраАвто” надає цю послугу всім водіям. Але перш варто розібратися в різновидах полісів і умовах, на яких надається страхування.

ОСАГО – обов’язкова для всіх

Цей поліс, більш відомий як автоцивілка, повинен бути у кожного власника авто. Його наявність контролюється на законодавчому рівні.

Згідно з умовами страхування, компанія бере на себе витрати по компенсації збитку учасникам ДТП, в разі, якщо її клієнт виявився винуватцем події.

Якраз на ОСЦПВ ціни регулюються державою. 

КАСКО: для захисту авто

Цей поліс включає широкий спектр страхових випадків: стихійні лиха, аварії, викрадення або пошкодження. Суть КАСКО в забезпеченні захисту авто клієнта.

При страховому випадку, який призвів до пошкодження машини, компанія компенсує витрати на ремонт або навіть може відшкодувати її вартість (якщо транспорт не підлягає відновленню). 

Ігнорувати необхідність страхування не варто. По-перше, це може викликати проблеми з патрульною поліцією – за відсутність страховки доведеться заплатити штраф. По-друге, поліс забезпечує матеріальний захист у разі аварій та інцидентів на дорозі. Якщо автомобіль пошкодиться до такої міри, що неможливо буде його відновити, то страховка може відшкодувати його вартість, таким чином, захистивши водія від збитків.

Погодьтеся, доводи на користь оформлення поліса дуже вагомі. Не варто ризикувати, краще відразу страхувати транспорт, тим більше що зробити це можна швидко і просто за допомогою компанії «УкрАвто».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Експерти визначили, серед яких вікових груп є популярними електромобілі Tesla: результат не здивував

Навігатор Waze отримав озвучку голосом Бетмена та ще декілька тематичних фішок