in

Смартфон замість брелока: Samsung розробляє цифрові ключі для автомобілів

У серпні 2021 році цифровий ключ може з’явитись у автомобілях Audi, BMW, Ford та Genesis.

Компанія Samsung, яка є учасником багатьох галузевих консорціумів, що розробляють технологію цифрового ключа для автомобілів, заявила про партнерство з Audi, BMW, Ford та Genesis. В рамках цього функція цифрового ключа може з’явитись в автомобілях марок вже у серпні 2021 року. Намір компанії поширити практику використання цифрових ключів представник Samsung озвучив під час презентації Galaxy S21.

За його словами, цифрові ключі будуть працювати на смартфонах, «незалежно від бренду або платформи», тобто, як з Apple iPhone, так і зі смартфонами на базі Android. До співпраці в цьому напрямку планують залучити й інших автовиробників, щоб запропонувати функцію цифрового ключа для різних марок та моделей автомобілів.

Стандарт буде використовувати інтерфейс NFC та саму безпечну версію цієї технології – UWB. Вона використовує невеликі стандартизовані імпульси, що йдуть від декількох джерел у різних частинах автомобіля для визначення місця знаходження власника по відношенню до дверної ручки на значній відстані. Це дозволить знаходити автомобіль на завантаженій парковці. При цьому на дисплеї смартфона в режимі доповненої реальності демонструватимуться підказки для руху до потрібного місця.

Для використання UWB інтерфейс повинні підтримувати бортові системи автомобілів. Що стосується смартфонів, то підтримка UWB є у всіх членів сімейства Apple iPhone 11 та iPhone 12. Серед пристроїв самої компанії UWB пыдтримують Galaxy Z Fold 2, Galaxy S21 Plus, Galaxy S21 Ultra та Galaxy Note 20+.

Власний цифровий ключ розробляє й Apple. Цифровий ключ компанії, оснований на NFC, отримав BMW 5 серії 2021 року, але, як було заявлено раніше, електричний BMW iX отримає підтримку цифрових ключів з інтерфейсом UWB.

Сама Samsung до кінця 2021 року представить модифікацію міток для пошуку втрачених речей з підтримкою UWB.

Як раніше повідомляв Autogeek, Volvo и Samsung сольются в альянсе, чтобы разрабатывать аккумуляторы для электромобилей.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

«Зелене світло» автопілотам: у Китаї дозволили вивести робомобілі на автомагістралі

Alpine повністю перейде на електромобілі: анонсовані три перші моделі