in

Porsche та Audi терміново відкликають електромобілі для заміни акумуляторів через критичну небезпеку

Porsche та Audi оголошують кампанію з відклику двох моделей електромобілів через ризик пожежі. Дилери перевірять підозрілі акумулятори Porsche Taycan і Audi E-Tron GT і замінять їх повністю новими, якщо вони виявляться несправними.

Під кампанію з відклику потрапляють 6676 електромобілів через потенційну загрозу займання. В основі проблеми лежить можливе потрапляння води всередину батареї, який може призвести до виникнення дуги та перегріву. Audi та Porsche хочуть, щоб дилери перевірили кожен електромобіль.

За словами представників Porsche, вперше про цю проблему стало відомо ще в 2022 році через повідомлення про “знижені показники ізоляції” в деяких акумуляторах Taycan. Було встановлено, що в деяких із цих випадків основною причиною було проникнення рідини в батарею. У вересні 2022 року компанія додала герметик Teroson у виробництво акумуляторів у постачальника, щоб вирішити цю проблему.

У березні компанія Porsche отримала повідомлення про те, що деякі машини за межами ринку США все ще мають проблеми з проникненням рідини, незважаючи на наявність герметика Teroson. Продовжуючи досліджувати проблему, у травні автовиробник змінив протокол виробництва батареї, щоб включити покращений герметик Teroson. Цікаво, що відтоді було отримано ще більше повідомлень про низькі значення опору та потрапляння рідини в батарею.

Тепер Porsche відкликає 4777 Taycan – усі машини 2023 модельного року незалежно від типу кузова. Крім того, Audi відкликає 1899 одиниць e-tron GT і RS e-tron GT, знову ж таки, тільки 2023 модельного року. Автовиробники підозрюють, що лише три відсотки з 6676 транспортних засобів загалом.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Porsche Taycan встановив новий рекорд швидкості.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Сміливий дизайн та величезне лобове скло: Xpeng готує розкішний електричний мінівен

Alfa Romeo розробляє новий електричний кросовер: у мережу “злили” перші фото