in

Без порушень ПДР: Porsche Taycan встановив новий рекорд швидкості

У рамках святкування 75-ї річниці Porsche взяв на себе унікальне завдання здійснити найшвидшу подорож на електромобілі з Таїланду до Сінгапуру. Для встановлення рекорду був обраний Porsche Taycan Cross Turismo в комплектації 4S. Цікаво, що екіпажу електромобіля було заборонено порушувати ПДР, у гіршому випадку рекорд було б анульовано.

Маршрут поїздки від Банг Яй на околиці Бангкока до Gardens by Bay у Сінгапурі становив 1850 км. На подолання цієї відстані екіпажу електромобіля знадобилось всього 29 годин і 15 хвилин, час підтверджено хронометристами TAG Heuer.

Поїздка переривалась 25-хвилинними паузами на заряджання, що було дуже ефективним, враховуючи, як швидко може заряджатися Taycan. Після нещодавнього оновлення час заряджання скоротився майже на 50%. Щоб не стояти в черзі, водії зарезервували зарядні пристрої, які вони планували використовувати, за годину до прибуття. Так чому для рекорду була обрана версія Cross Turismo, а не Turbo?

Підвищений дорожній просвіт Cross Turismo розглядався як перевага на випадок, якщо окремі дороги виявляться складними для проїзду. Крім того, динаміка розгону та максимальна швидкість Turbo була фактично зайвою, оскільки електромобіль рухався у межах усіх обмежень швидкості.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, легендарний Porsche 911 ST знайшов продовження в електромобілі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

З штучним інтелектом: BMW навчилась контролювати виробництво новим методом

Acura переведе свої найпопулярніші моделі на електротягу вже до 2030 року