in

Жінки назвали гібридний Jeep Wrangler 4xe та електромобіль Audi e-tron GT найкращими автомобілями у світі

Жінки люблять великі автомобілі. Про це свідчать результати конкурсу “Найкращий у світі автомобіль 2022 на думку жінок”.

Наразі голосування за звання найкращого автомобіля продовжується. Однак його перші результати виявилися несподіваними – у категорії “Позашляховик” 56 членів журі віддали свої голоси за гібридний Jeep Wrangler 4xe.

Оцінюючи автомобілі журі враховує такі параметри як безпека, ходові характеристики, комфорт, технології, дизайн, економічність, екологічність, співвідношення ціни та якості. Й в категорії “Жіночий всюдихід року”, жіноче журі відзначило переваги позашляховика Wrangler 4xe.

Виконавчий президент конкурсу “Найкращий у світі автомобіль року на думку жінок” Марта Гарсія розповіла:

“Створивши Wrangler 4xe, Jeep зробив величезний крок вперед у багатьох напрямках, найважливіше з яких – захист довкілля. Ми високо оцінили гібридизацію цього позашляховика, одного з небагатьох, що залишилися на ринку. Екологічність – ось що схилило чашу терезів на користь Jeep Wrangler 4xe при голосуванні журі”.

В компанії Jeep відреагували на визнання Wrangler 4xe.

“Ми дуже раді, що журі конкурсу “Найкращий у світі автомобіль року на думку жінок” визнало наші успіхи на шляху до електрифікації та прагнення звільнити світ від шкідливих викидів. Ця нагорода підтверджує, що електрифікація лише покращує невід’ємні переваги автомобілів Jeep. Модель Jeep Wrangler 4x виступає яскравим прикладом можливості поєднання якостей із двох світів: легендарні позашляхові характеристики Jeep можуть гармонійно поєднуватися з електрифікацією та екологічністю. Тепер можна насолоджуватися природою у майже повній тиші”, – зазначив глава Jeep Крістіан Меньє.

Щодо категорії “Спорткар року”, то її переможцем став Audi e-tron GT, а “Найкращим повнорозмірним кросовером” – BMW iX. “Найкращим повнорозмірним автомобілем” журі назвало Ford Mustang Mach-E.

Як раніше повідомляв Autogeek, Tesla Model Y 2022 модельного року отримав звання найбезпечнішого автомобіля.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

На рівні закону: зарядку електромобілів в Україні прирівняли до споживання електроенергії

В Україні зросла кількість камер фотовідеофіксації: де вони знаходяться