in ,

Відео дня: найпотужніший електромобіль Audi RS e-tron GT підготували для льодових перегонів

Концепт Audi RS e-Tron GT Ice Race побудований на базі серійного RS e-Tron GT. Зовні від серійного автомобіля він відрізняється лише лівреєю у сірому, білому та фіолетовому тонах. У відео купе тягне за собою людину на лижах. Це посилання на традиційний зимовий фестиваль GP Ice Race в австрійському містечку Целль-ам-Зее.

На історичний аеродром в альпійському гірськолижному курорті ця забава повернулася 2019 року, після 45-річної перерви. Навесні 1974 року вантажівка, яка розчищала трасу, пішла під лід разом з водієм, що й поклало кінець змаганням. У 2020 році Volkswagen на фестивалі представляли спеціально підготовлене для крижаних перегонів «позашляхове» купе Bentley Continental GT та концепт Volkswagen eR1. Цього року обличчям німецького концерну стане концепт Audi RS e-Tron GT Ice Race.

Технічну інформацію про «льодове» електрокупе компанія притримує до прем’єри 28 травня. При цьому заявлено, що це найпотужніший та найпродуктивніший спорткар за всю історію бренду.

Базовий Audi RS e-tron GT побудовано на одній платформі з Porsche Taycan. У звичайному режимі силова установка купе видає 522 к.с., у форсованому – 637 к.с. Першу сотню автомобіль розмінює за 3,1 секунди.

Тягова батарея на 93,4 кВт•год дозволяє проїжджати до 373 км без підзарядки. Від терміналу постійного струму на 270 кВт акумуляторний блок автомобіля поповнюється від 5 до 80% ємності за 22,5 хвилини.

Разом із концептом Audi RS e-tron GT Ice Race у відео баварці показали електричний Audi sport quattro у такій самій сіро-біло-фіолетовій лівреї.

Як раніше повідомляв Autogeek, електричний позашляховик Audi Activesphere зможе трансформуватися у пікап.

За матеріалами: Electrek

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Британські експерти склали рейтинг топ-10 кращих нових електромобілів

Новий електромобіль Volvo EX30 вперше помічено на тестах: зʼявилися дані про характеристики