in

Поліс зі знижкою: GM запускає програму автострахування для зразкових водіїв – як це працюватиме

Водіям, які виконують правила дорожнього руху, страхові поліси планують продавати за пільговими тарифами.

General Motors запускає програму автострахування OnStar, в рамках якої поліси будуть продавати з урахуванням манери водіння конкретного водія.

Як пише The Wall Street Journal, купуючи страхові поліси в рамках цієї програми, водії даватимуть згоду на відстеження їх манери водіння.

Контролювати поведінку водіїв на дорозі, дотримання всіх правил та обмежень будуть за допомогою системи «підключеного автомобіля», тобто на основі даних, які відслідковуються вбудованими системами автомобіля.

За правильні водійські звички, такі як їзда без різких гальмувань, дотримання швидкісного режиму і т.п. будуть пропонувати більш вигідні тарифи.

Першими пільгові страхові поліси General Motors запропонує в кінці цього року своїм співробітникам у Арізоні, а масові продажі полісів почнуть у 2021 році.

За словами голови нового страхового підрозділу компанії OnStar Insurance Services Ендрю Роуза, спочатку тарифи будуть встановлюватися на основі традиційних даних, але у подальшому при визначенні тарифу все більше вважатимуть на манеру водіння водія.

За прогнозом аналітичної компанії Berg Insight, до 2023 року у Північній Америці кількість страхових полісів, які враховують зафіксовані автомобілями дані, виросте приблизно до $50 млн, тоді як на кінець 2018 року їх було $10.6 млн.

Як раніше повідомляв Autogeek, General Motors шукає 3 000 програмістів для розробки електромобілів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Тільки гібриди та електромобілі: DS Automobiles переведе модельний ряд на електротягу на 5 років раніше терміну

Відео дня: в Škoda придумали, як одному водієві керувати кількома автомобілями одночасно