in

Скандал навколо GM: концерн звинувачують у свідомих продажах несправних Chevrolet Bolt EV

Власники Chevrolet Bolt EV вимагають від General Motors матеріальної компенсції через ризик загоряння батареї.

Власники Chevrolet Bolt подали колективний позов проти General Motors, звинувативши концерн в «умисному випуску несправних автомобілів на ринок та обмані споживачів по всій країні».

У заяві, поданій в Північному окрузі штату Іллінойс, позивачі стверджують, що повністю або майже повністю заряджені батареї електромобілів Chevrolet Bolt можуть загорятися та вимагають грошової компенсації.

Як повідомило видання The Verge, вже зареєстровано, як мінімум п’ять випадків загоряння Chevrolet Bolt EV. Три з них розслідує Національна адміністрація безпеки дорожнього руху США. Також General Motors виявив два повідомлення про отруєння димом. Після чого 13 листопада були відкликані 68 667 автомобілів.

На час розслідування, щоб запобігти майбутнім інцидентам, GM розробив програмне забезпечення, яке обмежить заряд батареї до 90 відсотків ємності. Починаючи з 17 листопада, дилерські центри концерну почали оновлювати програмне забезпечення автомобільних акумуляторів своїх клієнтів.

Але подібне рішення не влаштовує власників автомобілів. За словами адвокатів позивачів, обмеження заряду батареї скорочує запас ходу. Крім того, GM звинувачують у перебільшенні можливостей Bolt EV, стверджуючи, що ємність батареї складає 57 кВт•год, а не 60 кВт•год, як заявлено виробником.

У концерні судові тяжби з клієнтами не коментують.

Як раніше повідомляв Autogeek, GM відкликає 70 тисяч електромобілів Chevrolet Bolt.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Прогноз Goldman Sachs щодо обсягів виробництва електромобілів Tesla різко підвищив вартість акцій компанії Маска

Всім – e-fuel: Siemens і Porsche побудують завод з виробництва синтетичного пального