in

Тільки гібриди та електромобілі: DS Automobiles переведе модельний ряд на електротягу на 5 років раніше терміну

Французька преміальна марка DS перейде на виробництво електрифікованих та повністю електричних моделей на 5 років раніше терміну.

Недавня новина про те, що Велика Британія планує заборонити нові автомобілі з дизельними та бензиновими двигунами вже з 2030 року, на 10 років раніше заявленого терміну, стала, свого роду стимулом, для автовиробників.

Про прискорення електрифікації модельної лінійки оголосила французька преміальна марка DS. Вже до 2025 року, на 5 років раніше терміну, електрифікована або повністю електрична версія з’явиться у кожної моделі марки. В даний час «зелена» лінійка DS Automobiles складається з електричного кросовера DS 3 Crossback E-Tense та плагін-гібридного кросовера DS 7 Crossback E-Tense. Найближчим часом до них приєднається гібридний седан DS 9.

Цікаво, що DS Automobiles – єдиний виробник автомобілів преміум-класу, який вже досяг встановленої у Європейському Союзі норми викидів CO2 у 95 г/км.

Нагадаємо, раніше AUTOGEEK повідомляв про те, що Велика Британія заборонить продаж авто з ДВЗ на 10 років раніше, ніж очікувалося.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Електромобіль Tesla Model Y потрапив до “чорного списку”: чому його не рекомендують купувати

Поліс зі знижкою: GM запускає програму автострахування для зразкових водіїв – як це працюватиме