in

Поляки найняли німців для розробки свого першого електромобіля

Польща готова представити свій перший електромобіль 28 липня. За допомоги німецьких інженерів та італійських дизайнерів польська компанія ElectroMobility Poland сподівається отримати власну відповідь Tesla. У вівторок автовиробник покаже електричні хетчбек та позашляховик.

Компанія виклала тизер майбутнього електромобіля. Він показує світлодіодні фари та задні фари майбутнього автомобіля, а також деякі дизайнерські рішення, які вказують на сучасну філософію дизайну. ElectroMobility Poland також опублікувала ескізи прототипів.

Майбутня прем’єра польського автомобільного бренду є важливим моментом як для нашого проєкту, так і для всієї польської автомобільної галузі. З цієї причини ми доклали всіх зусиль для того, щоб кожен, хто зацікавлений у польських електромобілях, побачив нашу прем’єру. Ми вирішили організувати цю подію в онлайні. Трансляція відбудеться у вівторок, 28 липня і буде доступна для всіх охочих. Ми сподіваємось, що ви будете з нами в цей важливий день“, – каже Пьотр Заремба, президент ElectroMobility Poland.

Компанія ElectroMobility Poland була створена у 2016 році для побудови першого в країні електричного автомобіля. Проєкт коштував компанії в 30 мільйонів польських злотих ($7,94 млн). Команда польських інженерів та стилістів працювала над дизайном автомобілів за допомоги дизайнерів з італійської студії Torino Design. Це відома студія з Мілану, яка працювала з такими брендами, як BMW та Ferrari.

Як раніше повідомляв Autogeek, уряд Польщі має намір до 2025 року вивести на дороги в цілому 1 мільйон електромобілів.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Volvo обіцяє кожного року випускати новий електромобіль до 2025

Німецька компанія Electric Brands готує модульний автобус “єБассі”