in

Німецька компанія Electric Brands готує модульний автобус “єБассі”

Німецька компанія Electric Brands планує вивести на ринок свій стильний мікроавтобус eBussy наступного року.

eBussy є повністю модульним, що означає, що він може бути перетворений зі звичайного мікроавтобуса в самоскид, пікап та інші форми. Доступно 10 різних типів кузова, при цьому eBussy можна легко перетворити з лівого на правий привід або навіть центральний привід, просто пересунувши кермо по приладовій панелі. Ця здатність регулювати положення водія пояснюється тим, що автомобіль використовує технологію приводу drive-by-wire та не має керма або педалей, які механічно з’єднані з передніми колесами.

Всі моделі eBussy оснащені мініатюрним акумуляторним блоком місткістю 10 кВт-год, що, очевидно, достатньо для 200 км запасу ходу. Також доступний і опціональний акумулятор місткістю 30 кВт-год, що збільшує запас ходу до 600 км. Провідні колеса – це електричні двигуни, які виробляють всього 20 к.с., але мають 1000 Нм крутного моменту.

eBussy важить лише від 450 кг до 600 кг в залежності від корпуса. Не дивно, що транспортний засіб орієнтований насамперед на міське використання.

Всі стилі кузова eBussy обладнані сонячними панелями на даху, автомобіль також використовує систему рекуперації гальмівної енергії. В  Electric Brands також планують створити мережу зарядних станцій.

eBussy буде дуже доступним автомобілем, базова модель вона отримає цінник в 15 800 євро, включаючи ПДВ. Ціни, звичайно, варіюються залежно від обраного типу кузова та від того, чи буде автомобіль мати позашляхові властивості. Найдорожчий варіант – eBussy “Offroad Camper” коштуватиме 28 800 євро.

Як раніше повідомляв Autogeek, класичний мікроавтобус Volkswagen Type 2 Bus перевели на електротягу.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Поляки найняли німців для розробки свого першого електромобіля

В Buick розкрили деталі про гібридний Velite 6 та повністю електричний Velite 7