in

Стартап Electric Brands зібрав понад 4 000 бронювань на електрокемпер eBussy за $32 000: що з ним не так

На цьому тижні у багатьох ЗМІ з’явилась вражаюча новина – німецький стартап Electric Brands пропонує електричний кемпер eBussy з модульною платформою, яку можна пристосувати до будь-якої автівки, всього за 32 000 доларів.

Це викликало шалений ажіотаж і вже більше 4 000 людей оформили бронь на електромобіль.

Проте оголошені Electric Brands характеристики автівки виглядають дуже підозріло і неправдоподібно. І ось чому.

Перш за все в розробники говорять, що загальна вага конструкції складе від 450 до 600 кілограмів. Тобто там буде просто коробка без будь-яких функцій безпеки водія та пасажирів. Більш того, електричний GEM, який по суті представляє собою автомобіль для гольфу, важить близько 612 кг.

Також розробники заявляють, що досягнуть пробігу в 200 – 600 км за рахунок акумуляторних блоків ємністю від 10 до 30 кВтгод. Знову ж таки, раніше батареї на 30 кВтгод, якими комплектувались Nissan Leaf, важили близько 270 кг.

В залежності від конфігурації Electric Brands планує продавати свої електромобілі по ціні від 20 000 до 32 000 доларів. На сьогоднішній день стартап отримав більше 4 000 передзамовлень.

Окрім настільки привабливих характеристик та ціни ще однією причиною такого напливу бронювань моделі могло стати давнє очікування на ринку електричного кемпера.

Як раніше повідомляв Autogeek, компанія Erwin Hymer Group з Німеччини, яка спеціалізується на виробництві будинків на колесах, анонсувала свій концепт Galileo. Новий транспортний засіб Hymer – безпілотний, модульний автодім з електроприводом.

По матеріалах: electrek.co.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Задовго до прем’єри: в мережі з’явилися фото інтер’єру електричного кросовера Kia CV

Експерти визначили топ-10 найбільш енергоефективних електромобілів: рейтинг-2021