in

Volvo обіцяє кожного року випускати новий електромобіль до 2025

Компанія Volvo планує розширити лінійку кросоверів з електричними силовими установками та обіцяє щороку до 2025 року випускати нові електромобілі.

Шведський бренд також перейде в нові сегменти з метою розширення свого портфоліо, заявив керівник дизайну Робін Пейдж в ексклюзивному інтерв’ю для AutoExpress. Пейдж підкреслив, що майбутній модельний ряд компанії буде сильно відрізнятися від того, що є сьогодні.

“Перехід до електрифікації дає нам можливість переосмислити, що таке автомобілі. Ми більш відкриті до того, щоб не просто повторювати те, що ми робили раніше, але і дивитись на можливості як у великих, так і менших автомобілях “, – сказав він. “Ми, як дизайнерська команда, завжди досліджуємо неочевидні речі, і, звичайно, з електромобілями транспортними засобами це приносить нові можливості та проблеми з точки зору аеродинаміки та балансування потреб людей у ​​просторі всередині автомобіля”.

За словами Пейджа, електромобілі та позашляховики “суперечать один одному”, звідси й випливає необхідність розробки кращої аеродинаміки.

“Найскладнішою частиною майбутнього є світ позашляховиків, адже традиційний позашляховик – це відносно висока точка посадки та даху. В міру того, як ми переходимо на електромобілі, значення запасу ходу та аеродинаміки стають основною задачею. Як виглядає світ, коли у вас є люди, які бажають такої високої позиції та всієї зручності використання позашляховика, врівноваженого тим фактом, що вони хочуть запас ходу? Чиста аеродинаміка”.

Як раніше повідомляв Autogeek, завод Volvo Cars у Китаї запрацював повністю від відновлюваної електроенергії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

На рівненському кладовищі запустили безкоштовний електробус, який придбали майже за півмільйона

Поляки найняли німців для розробки свого першого електромобіля