in ,

Почали поставки: електропікапи Rivian R1T помітили на шляху до перших власників (відео)

Американська компанія Rivian Automotive почала поставки клієнтських електропікапів R1T.

Відео транспортування одного з автомобілів з’явилося у YouTube. Як припустили журналісти InsideEV’s, приватним клієнтам пікапи відвантажують за залишковим принципом. Очікується, що до кінця року передадуть всього кілька сотень пікапів.

Затримка з відвантаженням пояснюється зміною пріоритетів: Rivian планує спочатку виконати заявку Amazon. Як повідомлялося раніше, комания підписала чотирирічний контракт з найбільшим у світі інтернет-продавцем, в рамках якого до 2030 року поставить 100 000 електрофургонів. Перші 10 000 повинні бути виготовлені вже цього року.

Що стосується пікапа R1T та побудованого на його основі кроссовера R1S, то за даними Rivian Automotive, попередні замовлення на ці моделі досягли 48 390 (дані двотижневої давності). Кожен з тих, хто оформив бронювання, вніс депозит у розмірі 1 000 доларів. Але за інсайдерською інформацією, легковий напрямок компанію вже не цікавить. Контракт з Amazon обіцяє значно більші прибутки, а це більш швидкий розвиток та просування на автомобільний ринок.

Від недавна Rivian Automotive звернула увагу на акумуляторний напрямок та навіть заявила, що планує налагодити власне виробництво комірок для батарей. Поки ж старт користується послугами південнокорейської компанії Samsung.

Як раніше повідомляв Autogeek, електричний пікап Rivian R1T подолав випробування пустелею.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Tesla не змогла: виробник iPhone презентував три моделі електромобілів з цікавими назвами

Переваги та недоліки автовикупу