in ,

Amazon та Ford інвестували у стартап Rivian $2,5 млрд: побудують другий завод в США

Американський електромобільний стартап Rivian зміг залучити 2,5 млрд доларів інвестицій від Amazon, Ford Motor та американської холдингової компанії T.Rowe Price. Про це стало відомо, на наступний день після оголошення планів стартапу щодо будівництва другого заводу з виробництва електромобілів у США.

Зі слів голови та засновника компанії Ар-Джея Скарінджема, на даний момент Rivian Automotive впритул наблизилася до запуску серійного виробництва своїх перших моделей на заводі у Нормалі (штат Іллінойс). Але для забезпечення внутрішнього ринку та подальшого виходу за його межі стартапу необхідно масштабувати виробництво. З цією метою й планують побудувати другий завод у США.

Першими на конвеєр поставлять пікап R1T та позашляховик R1S. Пізніше стартап спільно з Amazon планує випустити електричний фургон для доставки продуктів. У перспективі, лінійку доповнять компактні моделі для європейських ринків та Китаю. З їх появою Rivian Automotive може розглянути відкриття виробничих майданчиків на цих територіях, поки ж компанія віддає перевагу «домашньому» бізнесу.

Раніше Rivian Automotive вдалося отримати від інвесторів 10,5 млрд доларів, а до кінця 2021 року компанія розраховує в ході публічного лістингу домогтися оцінки своїх активів на більш ніж 50 млрд доларів.

Як раніше повідомляв Autogeek, поставки клієтських електричних пікапів Rivian R1T затримуються до вересня 2021 року.

За матеріалами: Reuters

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Увага! Камери автофіксації порушень ПДР запрацювали ще в трьох областях України: мапа розташування

Гібридний позашляховик Audi RS Q e-tron візьме участь у ралі Дакар: опубліковані фото