in ,

Стартувало виробництво електропікапа Rivian R1T: темпи поки не радують

Клієнтам стартап доставив 42 автомобілі, більшість «щасливчиків» – співробітники Rivian.

Незважаючи на такі скромні темпи (близько 2 автомобілів на день) Rivian Automotive поспішила прозвітувати про запуск масового виробництва. Ймовірно, це стало відповіддю компанії на звинувачення у шахрайстві, які почали розповсюджувати у соціальних нережах обурені замовники.  

Rivian звинувачували у тому, що після збору передзамовлень з депозитом у розмірі 1000 доларів компанія відсунула їх виконання, віддавши перевагу більш прибутковому контракту з Amazon. Йдеться про постачання 100 000 розвізних електрофургонів до 2030 року, з яких 10 000 мають бути готові вже до кінця цього року.

Як повідомило видання InsideEV’s, у документах, поданих компанією 22 жовтня до Комісії з цінних паперів США, йдеться, що з вересня по жовтень вироблено 56 електропікапів R1T. З них у перший місяць зібрали лише 12 одиниць. Клієнтам доставлено 42 автомобілів.

За таких темпів клієнтам, які замовили пікап в останніх рядах, доведеться чекати на свої автомобілі десятиліття. Нагадаємо, що за даними тритижневої давності попереднє замовлення на Rivian R1T оформили 48 390 осіб.

Як раніше повідомляв Autogeek, електропікапи Rivian R1T помітили на шляху до перших власників.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Офіційно: нове покоління Mazda MX-5 отримає м’який гібрид, але залишиться на механіці

Гібридна вантажівка Hino представить Toyota Motor на ралі-рейді “Дакар” 2022 року