in

У Києві помітили перший в Україні електропікап Rivian: з’явились фото

Перший клієнтський пікап R1T американська компанія Rivian доставила у вересні 2021 року. Кількість випущених на даний момент екземплярів нам не відома, але один із них вже точно є в Україні.

Один з перших в Україні (якщо не перший) американських електропікапів Rivian помітили на стоянці біля складу запчастин у Києві.

Судячи з американських номерних знаків, електромобіль ще не розмитнено в Україні.

Rivian R1T – середньорозмірний електричний пікап класу люкс. Габаритна довжина моделі – 5475 мм, ширина – 2015 мм, що ставить його в один ряд із Ford Ranger та Chevrolet Colorado. Розмір дорожнього просвіту – 200 мм із можливістю збільшення до 360 мм. Максимальна глибина броду, що долається – 1 метр. Кут підйому – 45 градусів.

Rivian R1T оснащений чотирма електромоторами (по одному на колесо) потужністю 200 к.с. кожен. У базовій версії сукупна віддача силової установки складає всього 408 к.с. і 560 Нм крутного моменту. Місткість тягової батареї – 105 кВт∙год. Заявлений запас ходу – 370 км.

«Середній» варіант пропонує 764 к.с., 1120 Нм, батарею на 135 кВт∙год і запас ходу близько 480 км. Топова модифікація отримала установку потужністю 710 к.с. та батарею на 180 кВт∙год. Без підзарядки такий пікап проїжджає понад 640 км. Максимальна швидкість – 210 км/год незалежно від версії.

У арсеналі Rivian R1T ціла низка сучасних технологій, включно із шосейним автопілотом, здатним вести пікап хайвеєм без втручання водія, навіть не вимагаючи тримати руки на кермі. Щоправда, в Україні він не працюватиме.

Як раніше повідомляв Autogeek, китайці презентували електропікап у стилі Tesla Cybertruck, але з натяком на комфорт.

Фото: Віталій Сазонов/Facebook

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Volvo першим впровадить HD-мапу Google у свої авто: спочатку інтегрують до електромобілів

Електричний бус Volkswagen ID. Buzz отримав крутий тюнінг-пакет: виглядає ефектно