in

Окремий штат в США Нью-Джерсі заборонить продаж авто з ДВЗ до 2035 року

Правила штату Нью-Джерсі з 2035 року заборонять продаж авто з бензиновими та дизельними авто, але не обмежуватимуть володіння ними, і жителі регіону все одно зможуть купувати та продавати вживані автомобілі з двигуном внутрішнього згоряння.

Цього тижня Департамент Нью-Джерсі та охорони навколишнього середовища опублікує правило “Advanced Clean Cars II” і зобов’яже штат підтримувати майбутнє автомобілів з нульовим рівнем викидів. План штату полягає в тому, щоб почати обмежувати кількість нових автомобілів з ДВЗ на користь електромобілів, які можна продавати в штаті, починаючи з 2027 модельного року, перш ніж досягти цілі їх повної заборони.

“Кроки, які ми вживаємо сьогодні для зниження викидів, покращать якість повітря та пом’якшать кліматичні наслідки для майбутніх поколінь, одночасно збільшуючи доступ до вибору екологічно чистіших автомобілів”, – сказав у заяві губернатор Нью-Джерсі Філ Мерфі.

Міністерство охорони навколишнього середовища США заявляє, що не буде забороняти володіння транспортними засобами, обладнаними ДВЗ, і не змушуватиме споживачів купувати електромобілі. Дійсно, споживачі все ще зможуть купувати та продавати вживані автомобілі з двигуном внутрішнього згоряння, а також їм буде дозволено купувати автомобілі з ДВС в інших місцях і привозити їх у штат, якщо вони відповідають суворим стандартам викидів.

“Чистіші автомобілі та вантажівки означають чистіше повітря для наших дітей і сімей, оскільки вихлопні труби наших власних транспортних засобів є основною причиною поганої якості місцевого повітря”, — додав уповноважений із захисту навколишнього середовища Нью-Джерсі Шон Латуретт.

Рішення було зустрінуте як критикою, так і підтримкою. Екологічні групи підтримали цей крок, але Рей Кантор, представник Асоціації бізнесу та промисловості Нью-Джерсі, виступив проти закону.

“Ця заборона на продаж нових автомобілів, що працюють на бензині та дизпаливі, у такий стислий термін не враховує ні витрат, ні доцільності. Це рішення не враховує відсутність інфраструктури та потужність мережі, а також вибір споживача, особливо сімей з низьким і середнім доходом”, — сказав він The Washington Post.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, електромобілі Tesla будуть дружити з технікою Apple по-новому.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Tesla та Ілон Маск знали про критичний дефект автопілота: рішення судді

Від $20 900: компактний електричний кросовер Kia EV5 отримав ціни та комплектації