in

Один з найшвидших: MG анонсує одномісний електричний гіперкар

Компанія MG планує у рамках автосалону в Пекіні продемонструвати концепт EXE181 – електричний гіперкар з одномісним салоном. Краплеподібна форма новинки сприяє надзвичайно низькому коефіцієнту лобового опору (лише 0,181), що краще, ніж у будь-якого серійного автомобіля.

Новий MG EXE181 є сучасним еквівалентом однойменного концепту 1959 року. Раніше автомобіль у формі НЛО нібито мав ще нижчий Cd 0,12. У SAIC Motor кажуть, що це не лише один із найаеродинамічніших автомобілів, але й один із найшвидших. Зазначається, що йому потрібно лише 1,9 секунди, щоб з місця розігнатись до 100 км/год.

У MG також кажуть, що EXE181 “перевершує рекорд швидкості на землі”. Оригінальна концепція кінця 1950-х змогла досягти понад 450 км/год з американським гонщиком Філом Хіллом за кермом.

Надзвичайно тісний інтер’єр із розташованим по центру сидінням і гоночними ременями є досить футуристичним, та нагадує одномісний Lamborghini Egoista. Відомо, що надшвидкий електромобіль має чотири електродвигуни.

Хоча MG не говорить про інші технічні характеристики, ми можемо сміливо припустити наявність повного приводу і загальну потужність понад 1000 кінських сил.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, MG представив друге покоління популярного хетчбека та перетворив його на гібрид.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

З передньою частиною у стилі Ford F-150: перший електрифікований пікап від BYD отримав назву

Audi сподівається повернути довіру громадськості до автопілоту: названо ключові кроки