in

Потужністю майже у 2000 сил: один найшвидших електромобілів у світі продадуть на аукціоні

Перший екземпляр електричного гіперкара японської компанії Aspark Owl виставили на онлайн-аукціон, що дозволить ентузіастам і колекціонерам придбати один із найцікавіших електромобілів на ринку.

Приблизно сім років минуло з моменту представлення Aspark Owl. Виробник авто тоді ще оголосив, що планує випустити 50 екземплярів для клієнтів, підтвердивши минулого року, що розробка завершена і поставки “неминучі”.

Хоча точна кількість запланованих до випуску електромобілів залишається незрозумілою, потенційним покупцям, які розміщують замовлення, тепер доведеться чекати доставки готових авто щонайменше один рік.

Електромобіль був виставлений на продаж через онлайн-платформу SBX. Відомо, що Aspark Owl приводять у рух чотири електродвигуни, які об’єднують надзвичайні 1985 к.с. і максимальний крутний момент у 2000 Нм.

Ці двигуни живляться від акумулятора на 64 кВт*год. Електромобіль може розганятися від 0 до 100 км/год всього за 1,7 секунди і має заявлену максимальну швидкість у 400 км/год. Онлайн-аукціон розпочнеться 18 квітня.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Hispano Suiza готує новий електричний гіперкар Carmen Sagrera.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Заради економії: електромобілі Jaguar можуть “перебратись” на платформу від Chery

Українці створили унікальний кабріолет на базі електромобіля Tesla Model 3