in

Від виробника гіперкарів: BMW Group отримав нового постачальника тягових батарей для електромобілів

Німецький автовиробник оголосив про партнерство з Rimac Technology для розробки та виробництва технологій високовольтних акумуляторів. Конкретних деталей небагато, але відомо, що нові тягові батареї будуть приводити у рух майбутні моделі BMW Group, які з’являться в другій половині десятиліття.

За словами BMW, компанія Rimac Technology перетворюється на великого постачальника батарей для електромобілів. Мате Рімак зазначив у Facebook, що ця угода має особливе значення через складність і вдосконалення продукту, розмір узгодженої угоди та надану довіру.

Хорватський виробник електромобілів почав свою діяльність у 2008 році саме з переведення BMW 3-ї серії 1984 року покоління E30 на електричне шасі. Саме цей проект зрушив Rimac з місця, і врешті-решт змусив стати одним із найбільших новаторів у секторі електромобілів.

Rimac вже присвятив велику частину свого кампусу в Хорватії виробництву акумуляторів BMW. На сьогодні компанії не вистачає виробничих потужностей, тому компанія планує будувати новий завод. За словами керівника компанії, це може бути найбільший контракт в історії країни.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Rimac Nevera став найшвидшим електромобілем на Нюрбургрингу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Китайський автовиробник Avatr нібито планує купити “електричний” стартап HiPhi: що говорять у компаніях

Без жодного ключа: електромобіль Tesla Cybertruck отримає більш швидку зарядку