in

Фантастичні 2500 сил: словенський стартап Tushek показав новий електричний гіперкар

Словенський автовиробник Tushek представив електричний гіперкар під назвою Aeon, який, за словами представників компанії, має “домінувати у світі гіперкарів”. Це досить смілива заява, але у Tushek Aeon є характеристики, які підтверджують це твердження.

Відомо, що Aeon матиме два варіанти силової установки – плагін-гібридний варіант з бензиновим V8, а також електричну версію гіперкара.

Aeon PHEV обіцяє видавати 1930 кінських сил, зберігаючи вагу у межах 1480 кг. Для довідки, приблизно стільки ж важить восьме покоління Volkswagen Golf. У Tushek стверджуть, що бензинова версія має дивовижне співвідношення потужності до ваги 1,3:1.

Електричний варіант новинки пропонує ще більше співвідношення потужності до ваги – 1,7:1. Це стало можливим завдяки електричній силовій установці, яка видає колосальні 2500 к.с., при цьому гіперкар важить трохи менше 1600 кг.

Новинка Aeon повинна приєднатись до гіперкара Tushek TS900 Apex в лінійці бренду. Обмежений 36 екземплярами, цей гіперкар може похвалитися потужністю 1332 к.с.

“Aeon віщує новий світанок у виробництві гіперкарів, з персоналізацією на передньому плані. Кожен автомобіль індивідуально підбирається для його власника. Наша концепція дозволяє клієнтам повністю налаштувати інтер’єр автомобіля під себе. Це відрізняє нас від інших автовиробників та гарантує, що кожен автомобіль буде справді унікальним”, – сказав Альоша Тушек, генеральний директор і засновник компанії.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, електричний гіперкар Porsche Mission X відправлять у США.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Користуєшся українською – отримай знижку: лагідна українізація від сервісу оренди авто Getmancar

Ціни на електромобілі можуть зрівнятися з ДВЗ вже наступного року