in

Audi сподівається повернути довіру громадськості до автопілоту: названо ключові кроки

Довіра громадськості до технологій автономного керування зазнала удару в останні місяці після низки гучних інцидентів у США, але нове партнерство між Audi та Applied Intuition спрямоване на вирішення ключових проблем безпеки з такими системами для використання на майбутніх автомобілях.

Хоча ви, можливо, раніше не чули про Applied Intuition, компанія співпрацює з більш ніж десятком великих виробників автомобілів. Разом з Audi фірма працює над створенням уніфікованого рішення для підтримки розробки, перевірки та розгортання автоматизованих систем водіння для майбутніх Audi.

Обидві компанії прагнуть прискорити процес розробки функцій автоматизованого водіння, а також скоротити витрати за допомогою наскрізного моделювання та рішень для управління даними. Ця структура також використовуватиме досвід системної інженерії Audi на основі сценаріїв для підтримки всіх поточних і майбутніх нормативних вимог.

Ні Audi, ні Applied Intuition не сказали, як довго триватиме їхнє партнерство. Також залишається незрозумілим, коли їх спільне рішення для функцій автоматизованого водіння буде готове та почне приносити користь майбутнім моделям Audi.

“Досвід як Applied Intuition, так і Audi створює взаємну вигоду для надання високоякісних автоматизованих функцій у всьому світі, незалежно від того, яке програмне забезпечення ми надаємо нашим клієнтам”,  – заявив виконавчий віце-президент інженерного відділу Audi, Доктор Геро Кемф.

За його словами, рішення Applied Intuition дозволяє автоматизувати робочі процеси проектування на основі сценаріїв, керованих даними, і адаптувати спільно розроблені програми для загального керування високопродуктивними, критично важливими для безпеки системами.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, електричний кросовер Audi Q8 E-Tron отримав спецверсію Dakar.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Один з найшвидших: MG анонсує одномісний електричний гіперкар

Smart показав найбільше авто в історії: електромобіль з величезною батареєю