in

BMW і Tata створюють спільне підприємство для розробки машин на автопілоті

BMW і Tata Technologies підписали угоду про створення спільного підприємства, яке займатиметься розробкою програмного забезпечення для німецького автовиробника. Компанія працюватиме над кодом для автономного водіння, інформаційно-розважальних і автомобільних цифрових сервісів.

Спільне підприємство створить офіси в Пуні, Бангалорі та Ченнаї, Індія. Основна діяльність з розробки та експлуатації відбуватиметься в перших двох місцях. Команда в Ченнаї зосередиться на розробці програмного забезпечення для бізнесу та ІТ-рішень, з акцентом на оцифровці та автоматизації розробки продуктів, виробництва та продажів.

“Наша співпраця з Tata Technologies прискорить наш прогрес у галузі програмно-визначених автомобілів”, – сказав Крістоф Гроте, старший віце-президент із програмного забезпечення групи BMW.

За його словами, у міжнародному порівнянні Індія може похвалитися великою кількістю талантів із видатними навичками програмного забезпечення, які можуть зробити внесок у нашу компетентність у програмному забезпеченні.

Tata Technologies і BMW будуть володіти по 50% акцій у бізнесі, спочатку в ньому працюватиме 100 співробітників з індійської компанії. Це дозволить спільному підприємству негайно внести свій внесок у проекти програмного забезпечення, але згодом воно розростеться й охопить тисячі інженерів.

У BMW кажуть, що співпраця з Tata Technologies не тільки забезпечить досвід розробки програмного забезпечення, але й що розташування офісів спільного підприємства дозволить йому працювати 24/7. Зараз у автовиробника є центри програмного забезпечення в Німеччині, США, Південній Африці, Португалії, Китаї та Індії.

“Розширення міжнародних центрів DevOps явно виявилося успішною моделлю для BMW Group. Тому я надзвичайно радий, що ми знайшли сильного та цінного технологічного партнера в особі Tata Technologies”, — сказав Олександр Буреш, ІТ-директор і старший віце-президент BMW Group IT.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Stellantis інвестує у розробку нових ДВЗ, що працюватимуть на етанолі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Cтав відомий переможець конкурсу “Авто року в Україні 2024”

Кілька гібридів, але без дизелів: оновлений кросовер Renault Captur показали офіційно