in

BMW в Україні презентувала інноваційну систему BMW ConnectedDrive: ТОП-3 ключових фішок

Відмикання автомобіля за допомогою смартфона, контроль від несанкціонованого проникнення в салон, розширені функції заряджання електромобіля, цифрова діагностика шин за допомогою штучного інтелекту, контроль замкненості автомобіля. Ці та багато інших можливостей відкриваються перед власниками автомобілів BMW за допомогою інноваційної системи ConnectedDrive.

За допомогою додатку My BMW відбувається безперебійна комунікація між водієм та автомобілем. Його можна використовувати для планування маршрутів подорожей та передавати в навігаційну систему автомобіля. Також у додатку My BMW клієнт має можливість швидко записатись на сервісне обслуговування, дізнатись інформацію про стан автомобіля в режимі реального часу, та, звісно, отримувати останні новини про світ BMW.

Під повним контролем

Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс My BMW допомагає швидко розібратись в усіх функціях автомобілю. Один дотик – і статус автомобіля в режимі реального часу на екрані клієнта. Тут можна перевірити, як блокування дверей автомобіля, так і дату наступного запису на сервіс. Нова функція з використанням штучного інтелекту – система прогнозує залишковий термін служби шин до досягнення рекомендованої глибини протектора.

Зручність у вашому смартфоні

З цифровим ключем BMW Digital Key клієнт може лише за допомогою смартфону легко відкрити та закрити автомобіль, запустити двигун і виконати поїздку у звичайному режимі. BMW Digital Key доступний як для Apple iPhone, так і для Android OS, та зберігається в гаманці смартфону. Потрібно щоб за кермо сів хтось з членів родини або друг? За лічені хвилини водій може поділитись цифровим ключем за допомогою смартфону. BMW Digital Key може бути переданий п’яти користувачам. У свою чергу, коли потреба у користуванні автомобілем третіми особами відпадає, власник, що є головним користувачем, може легко відкликати BMW Digital Key. Після чого він деактивується і не може бути більше використаний.

Зручність, що забезпечує додаток My BMW, оцінять власники електромобілів. Розширені функції заряджання електромобілів дозволяють контролювати цей процес через смартфон. Статус заряджання завжди під рукою – достатньо поглянути на дисплей. Аби зекономити час, клієнт має змогу 1 раз встановити параметри заряджання, наприклад, у нічні години, коли електроенергія дешевше, а також вибрати дні тижня. Електромобіль самостійно увімкне заряджання. Клієнту буде достатньо просто перевірити роботу через смартфон. У разі використання зарядних станцій з постійним струмом, додаток також пропонує обрати бажаний ліміт подачі струму. Також за потреби дістатися до найбільш зручної зарядної станції, електромобіль визначає запас ходу та попереджає у разі, якщо його недостатньо.

Безпека понад усе

Якщо раптом спрацьовує сигналізація, Remote Theft Recorder сповіщає клієнта за допомогою push-повідомлення у додатку My BMW. Під час увімкнення сигналізації, камери автомобіля записують зображення всього оточення та салону. Клієнт має змогу завантажити та переглянути зображення в додатку My BMW. Така опція вкрай корисна у разі несанкціонованого проникнення до автомобіля – наприклад, крадіжки або угону. Відео (зовнішня камера) та фото (внутрішня камера), що дистанційно завантажуються на телефон, стануть у нагоді при фіксуванні злочину. Щоб скористатись цією функцією, автомобіль повинен бути оснащений опціональною протиугінною сигналізацією, асистентом паркування Parking Assistant Plus та внутрішньою камерою.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, постачальник акумуляторів для електромобілів BMW суттєво нарощує виробництво.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Електрична вантажівка Iveco стане фірмовим транспортом музикантів Metallica у їх новому міжнародному турі

Volkswagen проти тварин: компанія показала спеціальну емблему для боротьби з кенгуру