in

Toyota представила одразу два нових електромобілі з дивними назвами

Toyota bZ3C і bZ3X – це два нові серійні електромобілі, продажі яких японський автовиробник вже найближчим часом розпочне у Китаї. Toyota раніше демонструвала ці моделі у вигляді концептів, що носили назви bZ Sport Crossover Concept і bZ FlexSpace Concept.

Відомо, що bZ3C був розроблений у партнерстві з BYD, FAW і Центром досліджень й розробок інтелектуальної мобільності Toyota. Судячи з фото, це елегантний кросовер, який дещо схожий на bZ4X і Prius, але має дещо вишуканіший зовнішній дизайн. Серед найяскравіших його елементів — гострі світлодіодні денні ходові вогні пологий силует.

Як і в багатьох інших авто на електротязі, у салоні bZ3C домінує масивний центральний інформаційно-розважальний дисплей у центрі приладової панелі. Салон авто має простий і мінімалістичний дизайн, імовірно, натхненний Tesla.

При цьому bZ3X набагато більший за bZ3C і має більш традиційну форму кросовера. Однак у його передній частині з тонкими фарами і відсутністю традиційної решітки немає нічого традиційного.

Салон bZ3X здається набагато просторішим, ніж у першої новинки. У Toyota кажуть, що обидві моделі “оснащені найновішими системами допомоги водієві” та вже найближчим часом надійдуть у серійне виробництво.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTОGEEK, Toyota випустила 300-мільйонний автомобіль.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Електричний кросовер Mazda Arata представили на автосалоні у Пекіні

Дебютує у Європі: BYD готує спортивний електричний хетбчек Ocean M