in

Нова Tesla за $25 000: Маск кардинально змінив рішення про розробку новинки через “китайців”

Схоже, що Tesla Model 3 в найближчі роки залишатиметься найдоступнішою моделлю у лінійці американського автовиробника. Джерела Reuters повідомляють, що плани компанії зі створення так званої Model 2 за 25 000 доларів скасовані.

Джерела не називають конкретну причину такого рішення, але вважається, що агресивна конкуренція з боку доступних електромобілів з Китаю є одним з ключових факторів такого рішення. Reuters посилається на численні джерела та повідомлення, які вказують на внутрішні переговори, які відбувалися наприкінці лютого та на початку березня. В одному з повідомлень від 1 березня керівництво компанії рекомендовано інженерам не повідомляти постачальникам про скасування програми.

Своєю чергою, Ілон Маск у Twitter зазначив, що “Reuters знову бреше”. Повідомлення про нову доступну Tesla існують вже кілька років. Раніше повідомлялось, що невеликий хетчбек міг би конкурувати з Chevrolet Bolt і Nissan Leaf.

У будь-якому випадку, роботи над Model 2 не були даремними. Повідомляється, що нове роботаксі від Tesla використовуватиме нову платформу. На сьогоднішній день Model 3 є найдешевшою Tesla, яку ви можете купити. Хетчбек дебютував у 2017 році та отримав невелике оновлення минулого року.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Tesla веде перемовини про випуск електричних вантажівок та фургонів в Італії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Електромобіль Rivian R1T отримав нову багатофункціональну надбудову для подорожей

Porsche працює над Taycan другого покоління: що відомо про новий електромобіль