in

Електромобіль Rivian R1T отримав нову багатофункціональну надбудову для подорожей

Електромобіль Rivian R1T отримав новий мобільний намет для подорожей GoFast Camper, що був спеціально розроблений для електричного пікапа. Нові аксесуари R1T створені з урахуванням обмеження впливу на продуктивність та мінімальне скорочення запасу ходу.

Транспортні засоби підрозділу Rivian Adventure Vehicles, створені для подорожей та мають додаткове спорядження. GoFast оголосив, що розробляє новий продукт, стверджуючи, що це “перший кемпер і топпер, розроблений для Rivian R1T, який не зіпсує продуктивність або запас ходу”.

У GoFast кажуть, що інженери та дизайнери компанії все ще працюють над розробкою певних функцій, таких як камера e задньому спойлері. Більш детальна інформація про намет буде опублікована після завершення випробувань. Очікується, що виробництво стильного аксесуару почнеться в серпні.

На даний момент очікується, що ціни на новий аксесуар для Rivian становитимуть близько 9 450 доларів за Camper і 4 999 доларів США за топпер. Існує також додаткова плата за доставку в розмірі 300 доларів.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, системи допомоги Rivian карають водія за невиконання команд.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Продажі величезного електромобіля Hummer EV зросли на тисячі відсотків: у чому причина стрімкого росту

Нова Tesla за $25 000: Маск кардинально змінив рішення про розробку новинки через “китайців”