in

За півроку новий мільйон: Tesla випустила 6-мільйонний електромобіль

Tesla досягла нової важливої віхи, випустивши шість мільйонів електромобілів через 16 років після запуску своєї першої моделі – Roadster – у 2008 році. Це досягнення знаменує важливий момент для виробника електромобілів. Однак, незважаючи на цей успіх, Tesla зіткнеться з кількома проблемами на початку 2024 року.

Шість мільйонів автомобілів – це набагато більше, ніж у будь-якого іншого автовиробника, включаючи нового конкурента BYD з Китаю. Цей бренд нещодавно відсвяткував виробництво свого семимільйонного гібрида.

Цілком доречно, здається, що шестимільйонним електромобілем став кросовер Model Y, який вже певний час є найпродаванішим автомобілем на планеті. Минулого року Tesla продала їх 1,23 мільйона штук. Ще у вересні минулого року здавалося, що Tesla може досягти позначки в шість мільйонів на початку 2024 року.

Нагадаємо, що у березні 2023 року компанія випустила свій чотиримільйонний електромобіль, а у вересні 2023 року – свій п’ятимільйонну машину. Це свідчить про стабільність виробництва, незважаючи на те, що компанія Tesla заявила, що з березня 2023 року створила додаткові потужності для випуску авто на електротязі.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Tesla веде перемовини про випуск електричних вантажівок та фургонів в Італії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

До $20 000: Mercedes-Benz оголосив про рекордні знижки на власні електромобілі

З запасом ходу у 1900 км: BYD та Geely готують плагін-гібриди нового покоління