in

Nissan використав стимулятор мозку, щоб покращити успіхи команди у Formula E

Ідея стимулювання мозку за допомогою зовнішнього пристрою для покращення когнітивних функцій, яка колись була предметом науково-фантастичних романів і балачок футуристів, насправді виявилася ефективною. В компанії Nissan пілоти Formula E стали піддослідними для програми Brain to Performance.

Під час останнього сезону гоночної серії на електричних авто, Nissan підключив своїх заводських водіїв до пристрою Sonal. Він використовує певні частоти для націлювання на певні ділянки мозку. Компанія Wave Neuro, яка розробила пристрій Sonal, також працювала з американськими військовими та футболістами, щоб допомогти їм у таких випадках, як посттравматичний стресовий розлад і черепно-мозкові травми.

Співпрацюючи з Wave Neuro, Техаським університетом в Остіні, а також старшим менеджером компанії Nissan з інновацій доктором Лучіаном Георге, був розроблений спеціальний протокол навчання для пілотів команди, і результати є багатообіцяючими.

Після використання його в сезоні 2022-2023 років дослідники виявили, що швидкість і чіткість мозку водіїв підтверджують гіпотезу про те, що пристрій може покращити їхню продуктивність на трасі. Після подальшого навчання вони виявили, що пристрій Sonal може допомогти водіям покращити час проходження кола та робити менше помилок під час перегонів.

Насправді, перш ніж підключити пілотів “Формули E” до стимулятора мозку, доктор Георге працював з Університетом Ессекса та Кампусом біотехнологій у Женеві, Швейцарія. Там команда підключила водіїв до стимулятора мозку та помістила їх у симуляцію перегонів, де їх попросили пройти 10 сеансів на трасі, яку вони ніколи раніше не бачили. Вони змогли вивчати траси на 50 відсотків швидше та проїжджати коло траси на 50 відсотків швидше, ніж водії, яким не стимулювали мозок.

На думку Nissan, нові дослідження показують, що навіть звичайні водії можуть отримати користь від цієї технології. Тепер компанія досліджує, як її можна інтегрувати у дилерські центри, щоб допомогти клієнтам покращити свої навички водіння.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Jaguar та Nissan представили свої нові боліди для перегонів Formula E.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Більший запас ходу та краща динаміка: електромобіль Skoda Enyaq суттєво оновився

У Porsche придумали, як електромобіль може економити енергію при буксируванні причепа