in

Formula E: команда Porsche отримала боліди 3-го покоління і посіла друге місце у першій гонці сезону

Porsche в новому сезоні Formula E поганяє на новому Porsche 99X Electric Gen3. 

Новий сезон є досить значущим для всіх команд, адже вони всі пересідають на автомобілі третього покоління (Gen3), які є більш ефективними та екологічними.

У нинішньому сезоні команду Porsche представляють Паскаль Верляйн та Антоніо Фелікс да Коста (чемпіон Формули E сезону 2019/2020).

Як наголошують в Porsche, їхні нові автомобілі Gen3 є найшвидшими, найлегшими, найпотужнішими та найефективнішими електричними гоночними автомобілями. 

«Нам потрібно продемонструвати більшу послідовність у нашій роботі в майбутньому. Ми прямуємо до Мексики з впевненістю та оптимізмом. Ми сповнені рішучості знову перемогти в цьому сезоні і боротися до самого кінця за титул чемпіона світу», – заявив перед першою гонкою 9 сезону Formula E Паскаль Верляйн.

Варто зазначити, що за результатами першої гонки нового сезону Formula E Паскаль Верляйн має другий результат, а Антоніо Фелікс да Коста – сьому.

Як відомо, перегони пройшли 14 січня на автодромі Ерманос Родрігес у Мехіко на скороченій версії траси Гран-прі, довжиною 2,628 км, та на висоті 2,285 метрів. Це найвища і одна з найшвидших гоночних трас у календарі Formula E.

Як раніше повідомляв Autogeek, Jaguar та Nissan представили свої нові боліди для перегонів Formula E.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Гібридний Chevrolet Corvette C8 E-Ray зможе розганятися до “сотні” за 2,5 секунди: що про нього відомо

На будь-який смак: напередодні сезону Yadea презентувала нові моделі електробайків