in

Лідер чемпіонату провалив гонку Formula E в Джакарті: як відбувся 9 етап перегонів електричних болідів

Пілот Jaguar Мітч Еванс виграв першу гонку Formula E в Джакарті, Індонезія.

Еванс обійшов Жана-Еріка Верня (DS Techeetah) і Едоардо Мортару (ROKiT Venturi Racing), які посіли друге та третє місця відповідно.

Тріо Еванс, Вернь і Мортара лідирувало протягом усієї гонки. Вирішальним фактором стали використання та точний час режиму атаки. Однак високі температури спричинили сильний знос шин, проте Евансу пощастило – задні шини у його автомобілі зіпсувалися до кінця гонки, тому він зміг перетнути фінішну лінію першим. Різниця в часі у гонщиків була мінімальною – у межах однієї секунди. При цьому всі гонщики перетнули фінішну лінію з мінімальною зарядкою акумулятора.

Важливим моментом чемпіонату став фініш водія Mercedes-EQ Стоффеля Вандорна, який зміг пробитися вперед із 7-го місця на стартовій фазі й фінішував п’ятим, поступившись да Коста. Наразі Вандорн лідирує в чемпіонаті, набравши 121 очко після дев’яти гонок, випереджаючи Верня (116), Мортару (114) і переможця Джакарти Еванса (109).

Mercedes-EQ продовжує лідирувати в командному заліку зі 186 очками. Завдяки Верню та да Костті команда DS-Techeetah наблизилася до лідерів  й зараз має 170 очок. На третьому місці знаходиться команда ROKiT Venturi (169 балів), випереджаючи Jaguar (139 балів) і Porsche (114 балів).

Як раніше повідомляв Autogeek, FIA та Formula E представили гоночний автомобіль третього покоління, який з наступного сезону буде використовуватися в електроперегонах.

За матеріалами: electrive.com

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!