in

Mercedes-Benz навчив свої машини спілкуватись з розумним домом: які функції доступні

Mercedes-Benz щойно представив нову функцію розумного дому для свого голосового помічника MBUX, яка дозволяє водіям керувати своїм будинком за допомогою автомобіля.

Будь-який автомобіль із голосовим помічником MBUX, який є в більшості нових моделей Mercedes, тепер може отримати доступ до функції керування розумним домом. Ця функція працює з різними пристроями розумного будинку від Philips Hue, Samsung SmartThings, TP-Link і myQ від Chamberlain Group, включаючи освітлення, розумні розетки, термостати, гаражні двері, датчики руху тощо.

Скажімо, ви їдете на своєму Mercedes-Benz S-Class і хочете знати, чи діти безпечно повернулися додому зі школи. Ви можете запитати: “Привіт, Мерседес, чи є хтось у моєму домі зараз?”. Тоді система може відповісти: “Так, дві хвилини тому на кухні було виявлено рух”.

У Mercedes-Benz кажуть, що система достатньо розумна, щоб перевіряти всі підключені пристрої одночасно, надаючи одну відповідь про весь будинок.

Якщо ви запитали, чи все добре вдома, машина могла відповісти: “Всі вікна відкриті, а в спальні горить світло”. Система також може використовуватися й для змін налаштувань, зокрема вмикати та вимикати світло, регулювати температуру, відкривати чи закривати двері гаража та стежити, щоб ви не залишили духовку увімкненою.

Тепер, коли MBUX має ChatGPT, вбудований у систему, він, швидше за все, стане розумнішим, відповідаючи на запитання водія. Це лише один із способів вдосконалення голосових команд Mercedes-Benz за останні роки. Цікаво, що підключення Mercedes-Benz до розумного будинку не потребує підписки чи додаткових витрат.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, до 2030 року Mercedes-Benz встановить 10 000 швидкісних зарядних станцій для електромобілів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Представлено новий Kia Niro Hybrid: урізана палітра, дворівневий багажник та невелике здорожчання

630 км без підзарядки: сонячний позашляховик Stella Terra успішно завершив випробування