in

Infiniti не планує випускати 100% електромобілі, а зосередиться на гібридах з технологією e-Power

INFINITI заявила про перенос свого головного офісу з Гонконгу в Йокогамі та почала реалізацію нової стратегії компанії.

Її основою стане виробництво гібридних автомобілів з технологією Nissan e-POWER, однак випуск повність електричних моделей відкладений на майбутнє.

Окрім цього бренд прийняв рішення залишити Європейський регіон та сконцентруватись на клієнтах в Північній Америці, Китаї, Росії, Україні, Казахстані і на Близькому Сході, а також в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні.

В рамках глобального процесу підвищення ефективності виробництва, майбутня модельна лінійка INFINITI буде використовувати можливості спільних платформ Nissan Motor Company.

“Використання загальних платформ – це абсолютно звичайна практика в автомобільному бізнесі. Більш того, саме подібна стратегія дозволяє процвітати найуспішнішим гравцям ринку. Для INFINITI перехід на загальні платформи це перш за все можливість приділити більше уваги створенню істинно люксових автомобілів: максимально високотехнологічних і вишуканих в плані дизайну і технологій, істинно унікальних і не схожих на продукти Nissan Motor Company”, – заявили в компанії.

В цьому році почнеться процес запуску нової модельної лінійки бренду. Першою новинкою стане кросовер-купе INFINITI QX55, в дизайні якого прослідковується легендарний FX, що є однією з найважливіших моделей в історії бренду. Найпопулярніший в нинішній лінійці кросовер QX60 вже незабаром переживе зміну поколінь.

Частиною нової стратегії INFINITI стане значно вдосконалена технологія e-POWER. Вона буде доступна клієнтам разом з іншими більш традиційними варіантами силових установок. Компанія розробляє унікальну преміум-версію технології Nissan e-POWER, яка відрізняється підвищеною потужністю і помітно нижчим рівнем шуму.

“Грунтуючись на побажаннях клієнтів бренду, в INFINITI переглянули стратегію в плані силових агрегатів для майбутніх моделей. Керуючись стратегією стійкого зростання, ми орієнтуємося на силові установки e-POWER як вирішення проблеми електрифікації найближчого майбутнього. У той же час 100-відсоткові електромобілі відкладені на подальшу перспективу”, – додали в компанії.

Як раніше повідомляв Autogeek, компанія INFINITI представила тизер свого електромобіля Qs Inspiration.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Відео дня: автопілот Tesla вперше проїхав перехрестя на зелене світло без допомоги водія

Доставка піци або таксі: яким міг би бути електропікап Tesla Cybertruck