in

Hyper Hybrid: австрійці створили перший у світі гібрид Tesla Model 3. Навіщо?

Зазвичай, паливні автівки, а особливо культові, переводять на електротягу, встановлюючи туди модернізовані трансмісії.

Однак австрійська компанія Obrist Powertrain, власником якої являється Френк Обрист, вирішила піти іншим шляхом – з електричної Tesla Model 3 зробили гібрида, “модернізувавши” її двигуном внутрішнього згорання.

Інженер вважає, що виключно електричні моделі занадто дорогі. Щоб їх здешевить потрібно урізати дальність “зеленого” пробігу і додати невеликий паливний двигун.

Власник компанії вірить, що таким чином можна виготовляти автомобілі дешевші за Tesla і продемонстрував це на прототипі Model 3, який носить назву Obrist Mark II.

Компанія Обриста розробила систему Zero Vibration Generator, тобто генератор нульової вібрації. Вона представляє з себе невеликий двоциліндровий двигун на 54 кінські сили і важить близько 95 кілограмів. На 100 кілометрів йому потрібно близько 2,93 літрів палива.

Мотор працює у зв’язці із сконструйованою батареєю, потужністю в 17,3 кВтгод і вагою 98 кілограмів. Він назвав своє творіння hyper hybrid.

Бензиновий двигун вбудували в передню частину кузова, а штатні акумулятори, які у версії з 50 кВтгод батареєю важать 478 кілограмів, прибрали і замінили  на розробку Obrist.

Тестування показало, що з повністю зарядженими акумуляторами і з повним баком пального гібрид проїжджає до 1 000 кілометрів.

Причому батарея починає заряджатись тільки коли швидкість автівки досягає 65 км/год. При такому режимі зарядки ресурс батареї зберігається набагато краще, ніж при повному розряджанні і підключенні на ніч до зарядної станції.

Як раніше повідомляв Autogeek, з ростом кількості електромобілів Tesla компанія запланувала відкриття в Україні декількох станцій швидкої зарядки Supercharger. За даними глави Tesla Club Ukraine Назара Шимоне-Давида, на сьогоднішній день уже обговорено запуск трьох таких станцій.

По матеріалах: electrek.co.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Розетка для легенди: Jeep Wrangler отримав батарею та новий індекс 4XE

Два мотори та повний привод: Nissan презентував електричний концепт Ariya