in

Два мотори та повний привод: Nissan презентував електричний концепт Ariya

Nissan привіз на виставку CES 2020 в Лас-Вегас все своє сімейство електромобілів разом з найновішим концептом Ariya.

Саме ця автівка першою буде пропонуватись клієнтам з новою повноприводною двохмоторною системою під назвою e-4ORCE.

Розроблена спеціалістами Nissan технологія зуміла сумістити в собі технології суперкара GT-R і позашляховика Patrol. Таким чином власники подібних автівок отримають два в одному – прекрасну динаміку і хорошу керованість.

В основі двохмоторної компоновки лежить інтелектуальна система повного приводу з унікальним алгоритмом перерозподілу крутного моменту.

Кожна вісь автівки має по два двигуна. Окрім свого основного завдання вони виконують іще і функцію генератора при рекуперації енергії гальмування.

В Nissan поки відмовились повністю розкрити всі технічні характеристики системи, але зазначили, що вона потужніша, ніж у найновішої версії Leaf e+.

“Ця технологія забезпечує відмінні характеристики повороту і зчеплення на слизьких поверхнях, а також комфортну їзду для всіх пасажирів”, – старший віце-президент Nissan з досліджень і передових розробок Такао Асамі під час презентації.

Як раніше повідомляв Autogeek, Ariya отримав найновішу систему автономного управління ProPilot 2.0 і побудована на платформі EVP. Зовні концепт відрізняється великою решіткою радіатора, вузькими світлодіодними фарами, короткими звісами кузова і 21-дюймовими колісними дисками.

По матеріалах: insideevs.com.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Hyper Hybrid: австрійці створили перший у світі гібрид Tesla Model 3. Навіщо?

Відео дня: електричний спорткар Drako GTE поганявся із Tesla Model S, не залишивши їй шансів