in ,

Hyundai відкликає 82 тисячі електромобілів через небезпечні батареї

Глобальна кампанія торкнеться моделей Hyundai Kona EV, Ioniq EV та Elec City.

Компанія Hyundai оголосила про глобальний відклик електромобілів для заміни акумуляторних батарей через ризик загоряння. На сервіс відправлять близько 82 тисяч електромобілів по всьому світу, в їх числі 76 тисяч кросоверів Hyundai Kona EV. Також заміна батарей буде потрібна Ioniq EV та Elec City.

За даними міністерства транспорту Південної Кореї, близько 15 випадків загорянь Kona EV-11 сталося в Південній Кореї, два у Канаді та по одному у Фінляндії та Австрії. Разом з попереднім відкликом партії Kona EV, оголошеним у жовтні 2020 року, усунення проблеми самовільного займання акумуляторних блоків буде коштувати Hyundai Motor близько $900 млн.

Нагадаємо, що осінній відгук кросоверів був викликаний декількома загоряннями. Тоді усунути проблему намагалися шляхом перевстановлення програмного забезпечення. Але у січні 2021 року загорівся один з автомобілів, які побували на сервісі і влада Південної Кореї ініціювали розслідування ефективності сервісної кампанії.

Варто відзначити, що компанія LG Energy Solution, яка поставляє Hyundai батареї для електромобілів, свою провину заперечує, стверджуючи, що причина загорянь не акумулятори, а система швидкої зарядки.

Як раніше повідомляв Autogeek, електричний автобус Hyundai спалахнув під час руху.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Попит на ринку чіпів перевищує пропозицію на 30%: причиною називають систему передзамовлень автомобілів

Вперше в Україні: тролейбус отримав “противірусний” пакет