in

В Hyundai визнали, що недооцінили потенціал Tesla: корейці готують гідну відповідь Маску

Успіх Tesla не дає спокою багатьом автовиробникам.

Компанія Ілона Маска, після її створення, була сприйнята більшість автовиробників досить скептично й мало хто вірив у її успіх.

Однак тепер Tesla є фактично головним гравцем на ринку електромобілів й її досягнення намагалася перевершити не одна компанія. Тільки от поки це нікому не вдалося.

В той же час в компанії Hyundai визнали, що недооцінили потенціал електромобілів й навіть не могли уявити, що Tesla стане настільки успішною компанією.

Більше того, в Hyundai занепокоєні тим, що Model 3 стала найбільш продаваним електромобілем в Південній Кореї – рідному для Hyundai ринку – обійшовши їхній електричний кросовер Kona Electric. 

Tesla змусила інші компанії нервуватися після випуску свого доступного електромобіля Model 3, адже раніше вона пропонувала лише преміальні електромобілі. А з виходом більш доступної моделі справи американського автовиробника пішли на краще.

Й от тепер справи Tesla почали турбувати все більше й більше конкурентів. саме тому Hyundai планує запропонувати в найближчі декілька років своїм клієнтам дві нових електромобілі. Це будуть не повністю нові моделі, а переведені на електротягу моделі з ДВЗ. Вони вийдуть у 2021 та 2024 роках.

Як раніше повідомляв Autogeek, генеральний директор Audi Маркус Дусман вважає, що компанія Tesla на декілька років технологічно випереджає своїх конкурентів на ринку.

За матеріалами: reuters.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Sony виведе електромобіль Vision-S на дороги, але ще не планує робити його серійним

Mercedes та Geely створюють нову компанію з виробництва електромобілів у Європі