in ,

“Friendly KACКО” – доступне автострахування без огляду автомобіля

Страхова платформа «Френдлі Фінанс» https://ff24.com.ua – запустила продажі електронного полісу КАСКО для клиентів, що цінують свій час, гроші та авто.

«Friendly KACКО» – можливість оформити поліс онлайн в будь-який зручний час 24/7, з мінімальними трудовитратами без привʼязки до віку авто, без огляду автомобіля і щорічного авансового платежу.

Програма «Friendly KACКО» дозволяє сплачувати пропорційно використанню свого автомобіля комфортними платежами щомісячно, а не одразу на рік наперед. Завдяки зручному сервісу платіж відбувається автоматично без додаткових нагадувань, комісій та зборів.

Покупець«Friendly KACКО» сам обирає потрібну ступінь захисту свого автомобіля та формує необхідний пакет послуг та комфортну для себе вартість. Власник сплачує тільки за дні, коли використовує свій автомобіль. При цьому встановлювати якесь додаткове обладнання не потрібно.

Базова страхова опція – приблизно 60 грн на місяць – передбачає компенсацію вартості автомобіля в разі викрадення або повного знищення у випадках, коли автомобіль був припаркований. Додаткові страхові опції коштуватимуть 4 або 36 грн на добу, працюють лише з базовою і їх можна обрати самостійно.

«Френдлі Фінанс» – максимально зручна та гнучка страхова платформа. Вона дозволяє користуватися страховим захистом, як будь-яким іншим зручним та звичним онлайн сервісом, заморожуючи підписку за необхідності. Дію договору«Friendly KACКО» можна відключити та включити знов у будь-який момент.

Страхова сума стартує від 100 тис. грн, франшиза 2-5%. Для того, щоб зробити покупку ще більш комфортною, приклад розрахунку«Friendly KACКО» доступний за держномером автомобіля на сайті страхової платформи«Френдлі Фінанс».

Національний банк України внісООО «Френдли Финанс» до Державного реєстру страховиків та перестраховиків на початку листопада 2021 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Водії Tesla не змогли потрапити до електромобілів через проблему на сервері

Від $45 900: у США стартував прийом замовлень на електричний кросовер Nissan Ariya