in

Чотири електрифіковані пікапи та авто на водні: Stellantis анонсував одразу кілька новинок

Автомобільний концерн Stellantis анонсував прем’єри одразу чотирьох електрифікованих пікапів, а також нову лінійку комерційного транспорту, серед яких є і версія на паливних водневих елементах.

Компанія зазначила, що щорічно продає 1,6 мільйона комерційних автомобілів, і вони важливі для прибутку, оскільки на них припадає третина чистого доходу Stellantis. Саме тому автовиробник хоче подвоїти свої чисті доходи від комерційних автомобілів до 2030 року.

Щоб досягти цієї мети, Stellantis візьметься за електрифікацію та випустить широку лінійку нових моделей. Так, європейські бренди Stellantis представлять оновлену лінійку фургонів вже 23 жовтня. За словами представників концерну, вони матимуть “силові агрегати другого покоління з нульовим рівнем викидів, унікальне водневе рішення та системи допомоги водієві”.

У США модельний ряд Stellantis буде оновлено за рахунок електрифікованих фургонів та пікапів. Відомо, що Ram представить електричний ProMaster EV пізніше цього року. У Stellantis також планують отримати дохід у розмірі 5,2 мільярда євро завдяки цифровізації своїх продуктів. Зокрема, компанія прагне стягувати з підприємств і автопарків кошти за такі послуги, як моніторинг технічного обслуговування, навчання еководінню та програмне забезпечення для керування завданнями і платежами.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Stellantis зменшить вагу батарей електромобілів вдвічі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

GM відклав виробництво електричних Chevrolet Silverado EV та GMC Sierra EV до кінця 2025 року

Потужніший, ніж у Bugatti Chiron: показано новий водневий двигун внутрішнього згорання