in

BMW представив електробайк за 7599 доларів

Компанія BMW презентувала новий компактний електробайк під назвою CE 02. Мотоцикл має пару змінних акумуляторів та електродвигун потужністю 15 к.с.

BMW CE 02 має мінімалістський дизайн із трубчастою сталевою рамою, литим алюмінієвим маятником та 14-дюймовими колесами. На рамі встановлене плоске двомісне сидіння, яке знаходиться всього за 749 мм від землі.

Цікаво, що у BMW заявили, що їх новий транспортний засіб не є ні електроскутером, ні електромотоциклом, і за стилем та концепцією він ближче до велосипеда.

Перед водієм розташувався 3,5-дюймовий дисплей, на якому відображається швидкість та стан заряду акумулятора. CE 02 також оснащений портом для заряджання USB-C та технологією Keyless Ride. За доплату електробайк може отримати ручки з підігрівом та кріплення для смартфона.

Запас ходу у 90 км мотоциклу забезпечує пара зйомних літій-іонних акумуляторів ємністю 1,96 кВт*год. Вони приводять у дію електродвигун потужністю 15 к.с. і крутним моментом 55 Нм.

Це дозволяє байку вагою 132 кг розганятися від 0 до 48 км/год всього за три секунди, максимальна швидкість становить 95 км/год. CE 02 пропонується з двома різними зовнішніми зарядними пристроями, які працюють від побутових розеток та мають потужність 0,9 кВт або 1,5 кВт. Залежно від пристрою, повне заряджання триватиме 330, або 270 хвилин відповідно. У Сполучених Штатах BMW CE 02 буде коштувати від 7599 доларів.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, BMW представила смарт-окуляри для мотоциклістів.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Задіють інноваційне паливо: Volvo скоротить викиди від морських перевезень на 84%

На 50%: китайський виробник зміг різко скоротити час зарядки батарей у холод