in

На 50%: китайський виробник зміг різко скоротити час зарядки батарей у холод

Найбільший у світі виробник акумуляторів для електромобілів, китайська компанія CATL, розробив новий електроліт, що покращує ефективність заряджання на 50% у холодних умовах.

Виступаючи на форумі в Шанхаї, головний науковий співробітник CATL Ву Кай заявив, що нещодавно розроблений компанією електроліт може забезпечити на 50% підвищення ефективності в умовах -20 градусів за Цельсієм. Ефективність заряджання підвищилася на 43% за нормальних температур.

Ву Кай і не надав подробиць про те, як був розроблений новий електроліт, він сказав, що компанія зможе масово виробляти акумулятор для електромобілів, який можна заряджати за 10 хвилин, забезпечуючи запас ходу в 400 км. Наступною метою CATL є розробка електричної батареї із запасом ходу 400 км, яку можна заряджати всього за 5-7 хвилин.

Підвищення ефективності заряджання акумуляторів електромобілів – не єдиний прорив, який CATL зробила цього року. У квітні компанія заявила, що має технологію створення акумуляторних елементів із щільністю енергії до 500 Вт*год/кг, що значно перевищує щільність енергії 296 Вт*год/кг елементів у Tesla.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, CATL представила нову батарею зі збільшеною щільністю, яка підійде електричним літакам.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

BMW представив електробайк за 7599 доларів

Tesla може побудувати у Європі другий завод: що відомо